Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
103
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Metalowe

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowym 220 m2 wraz z budynkiem mieszkalno - biurowym 260 m2 .
Działka o szerokości 30m bezpośrednio przy głównej ulicy. Po wybudowaniu obwodnicy S7 pozostanie działki około 1900 m2 na której będzie można wybudować budynek magazynowy o powierzchni zabudowy około 900 m2 lub budynek biurowy do 2400m2 powierzchni użytkowej.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Przedszkole, Las, Centrum handlowe, Szkoła, Kort tenisowy, Restauracja, Hala sportowa, Kościół, Jezioro, Plac zabaw, Park, Bank, Basen, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).