Załuski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
490 000 PLN
Powierzchnia działki
4 100 m2

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4100 m2 zabudowana budynkiem usługowym - obecnie gastronomia ( ok.100m2 ) i budynkiem mieszkalnym ( ok.60 m2 ), blaszanym garażem ok.60 m2 i wędzarnią, usytuowana przy krajowej ,,7,, Warszawa - Gdańsk. Parking na 20 aut oraz altany do spożywania posiłków na zewnątrz.
Nieruchomość z dużym potencjałem, obecnie dochodowa działalność. Sprzedaż z powodu zmiany planów rodzinnych.
Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego -1

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).