Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Powierzchnia działki
3 863 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
74
Długość działki (mb.)
52
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość na warszawskich Bielanach w pobliżu ul. Wóycickiego, idealnie nadająca się pod budowę siedziby firmy , działalności usługowej , magazynowej , rzemieślniczej , budowlanej itp. Nieruchomość ma idealne wymiary tj. 74m od drogi x 52m głębokości oraz ma dostęp do drogi publicznej w której są prąd , gaz , wodociąg . Wokół zabudowa usługowa , przystanek komunikacji miejskiej tylko 100m .
Brak MPZP nalezy wystąpić o WZ .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@wp.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).