Sadowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
380 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
25
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlaną ,pięknie położona w drugiej linii zabudowy od ulicy w miejscowości Sadowa.
Około 300 m od działki jest Kampinoski Park Narodowy , a sam dojazd do działki prowadzi nowoczesną drogą asfaltową ze ścieżką rowerową i spacerową prowadzącą w obie strony do Kampinosu . W odległości ok 200 m jest przystanek autobusowy z bezpośrednim dojazdem do metra Młociny. W pobliżu (ok 250m ) sklep a dalej szkoła. Media w drodze głównej .
Działka objęta MPZP i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną .Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).