Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
340 000 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
47
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w pobliżu ul. Paderewskiego w Łomiankach przeznaczona pod zabudowe jednorodzinną lub usługową .
Nieruchomość znajduje się przy gminnej oświetlonej ulicy ze wszystkimi mediami / przyłącze prądu na działce /. Wymiary działki to 17m szerokości na 47m głębokości . Cicha wewnętrzna uliczka gminna . Dobra lokalizacja i cena .Wokół zabudowa jednorodzinna i bliźniacza .

W odległości ok. 800m przystanek komunikacji miejskiej i szkoła podstawowa , oraz centrum sportowe z basenem.

Na wizualizacjach załączony przykładowy projekt domu firmy Extradom.


Zapraszam na prezentację .

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).