Dziekanów Leśny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
59.5
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Ogrodzona działka budowlana 1000 m2 w Dziekanowie Leśnym gmina Łomianki tuż przy lesie. Cicha i spokojna okolica z widokiem na Puszczę Kampinoską .Wymiary działki 17m X 59,5 m . Obowiązujący MPZP przewiduje zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o następujących parametrach :
- 9m wysokości
- 20% zabudowy
- 75% pow. biologicznie czynna
- wskaźnik intensywności zabudowy 0,3

Media; gaz , prąd, TP do końca 2019 roku przyłącze woda i kanalizacja (obecnie w trakcie budowy )Dobra komunikacja miejska oraz połączenia z Warszawą.W pobliżu szkoła i nowoczesne przedszkole.

Zapraszam na prezentację .
Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).