Gdynia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 450 000 PLN
Powierzchnia działki
2 447 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
70
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Naturalna, miejscami wręcz dzika plaża znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od Centrum Gdyni. To zasługa pobliskiego nadbrzeżnego Rezerwatu , w którym chronione są miejsca lęgowe ptaków i coraz rzadziej występujące w Polsce typowo nadmorskie rośliny. Działka nad morzem z widokiem na Zatokę Gdańską, na klifie- przedmieścia Gdyni. Działka objęta planem miejscowym z przeznaczeniem podstawowym MN/UT - mieszkaniowa jednorodzinna lub usługi turystyczne. Druga linia zabudowy.
Zostało wydane pozwolenie na budowę hotelu o powierzchni użytkowej 1490PUM. Jest koncepcja budowy apartamentowca 3 piętrowego na 25 lokal o pow 40/50m2 każdy np. pod wynajem. Można też zbudować 2 mniejsze apartamentowce. Wysokość kondygnacji 3,2mb.
Pełne uzbrojenie, stacja trafo.
Przyziemie częściowo odkryte bo działka jest na skarpie.
Powierzchnia zabudowy 0,2 : wysokość 2 kondygnacje nadziemne. Pełne uzbrojenie, stacja trafo.
Dojazd miejskim autobusem. Aktualna cena mieszkań w okolicy to 12000zł/m2
Podana cena jest ceną netto.

Kontakt
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).