Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
840 000 PLN
Powierzchnia działki
2 100 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
18
Długość działki (mb.)
116
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka położona przy Kampinoskim Parku Narodowym w gminie Łomianki w Dziekanowie Leśnymidealnie nadajaca się pod budowę budynku w zabudowie bliźniaczej , lub wolnostojacego z widokiem na las . Działka ma wymiary 18m szerokości na 116m głębokości . Na działce prad i uzgodnione warunki przyłącza gazu . Do dyspozycji koncepcja architektoniczna zabudowy .
Zapraszam do kontaktu.


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).