Łomianki Dolne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
630 000 PLN
Powierzchnia działki
2 100 m2

Opis nieruchomości

Urokliwa działka budowlana ( złożona z 2 działek) położona w spokojnym, zielonym zakątku Łomianek Dolnych przy gminnej asfaltowej drodze.
Działka ogrodzona, doprowadzony prąd, woda z własnego ujęcia i szczelne szambo. Na działce znajduje się niewielki dom i blaszany garaż, mogące służyć jako mieszkanie i magazyn w czasie budowy.

Działka posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu wolnostojącego , jest też do dyspozycji znakomity projekt domu pasywnego.
Obsadzona dookoła starodrzewiem i drzewami owocowymi z możliwością dojazdu z trzech stron.
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym: - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Warunki:
- max wysokość budynków 9m
- intensywność zabudowy 0,05- do 0,25
- max pow. zabudowy - 15%
- min udział pow. biologicznie czynnej - 70%
- min pow. działki 2000m2
- min. szerokość frontu działki- 25m

Kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).