Augustówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
383 000 PLN
Powierzchnia działki
1 941 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
46
Długość działki (mb.)
42
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Cicha, piękna ze starodrzewem położona blisko Czosnowa.
Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Augustówku. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze
W pobliżu działki, mniejsze i większe eleganckie domy w zabudowie wolnostojącej.
Dojazd do posesji możliwy jest z drogi utwardzonej w której są wszystkie media .
Idealne położenie działki gwarantuje ciszę i spokój, oraz bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego . Jednocześnie odległość od przystanku, sklepu i łatwy dojazd do Warszawy oznaczają komfort życia przyszłego nabywcy.

Wyjątkowa oferta, pod względem lokalizacji.
Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).