Łomianki

Dąbrowa Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 576 120 PLN
Powierzchnia działki
3 031 m2
Przeznaczenie działki
Leśna
Szerokość działki (mb.)
58
Długość działki (mb.)
54.5
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka leśna z prawem do zabudowy , porośnięta starodrzewiem w ładnym miejscu Dąbrowy Leśnej przeznaczona w MPZP pod budownictwo jednorodzinne o następujących parametrach :

- pow. zabudowy nie większa niż 400m2
- wysokość zabudowy do 10,5m

Wokół nieruchomości nowe domy w stylu rezydencjonalnym , las , oraz liczne tereny rekreacyjne , szlaki piesze i rowerowe .
Sklep , nowa szkoła podstawowa , przystanek komunikacji miejskiej , plac zabaw z boiskiem , park linowy w obrębie ok. 500m od sprzedawanej nieruchomości .

OFERTA GODNA UWAGI I POLECENIA!!!!!


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).