Łomianki

Dąbrowa Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
820 000 PLN
Powierzchnia działki
1 283 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
25

Opis nieruchomości

Działka budowlana idealna pod inwestycję deweloperską o wymiarach 50mx25m. Możliwa zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 240 m2 do remontu lub wyburzenia , a w pozostałej części dwa budynki gospodarcze do wyburzenia. Istnieje możliwość uprzątnięcia działki przed sprzedażą przez właściciela .

MPZP przewiduje zabudowę wolnostojacą lub bliźniaczą
- wskaźnik intensywności zabudowy 0,6
- pow. zabudowy 0,3
- pow. biologicznie czynna 60%
- dach stromy , wys. zabudowy do 9,5 m


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).