Laski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
785 000 PLN
Powierzchnia działki
1 250 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
25
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w bardzo atrakcyjnej części podwarszawskiej miejscowości Laski (gm. Izabelin), która graniczy z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Nieruchomość zlokalizowana jest wśród nowych domów jednorodzinnych i ma wprost idealne wymiary: prostokąt o bokach 50 m x 25 m, co daje łączną powierzchnię 1250 m2 , jest narożna, równa z większymi możliwościami na dobre usytuowanie budynku. Posiada dostęp do takich przyłączy jak energia elektryczna, gaz, kanalizacja czy wodociąg działka które znajdują się w asfaltowej ulicy. Laski mają bardzo dobre połączenia komunikacyjne ze Stolicą, szybki i łatwy dojazd samochodem w 10 minut do drogi ekspresowej S8 czy autobusem do metra „Młociny” w 15 minut!
Nieruchomość objęta MPZP który przewiduje do 20% zabudowy na działkach leśnych , jednak nie więcej niż 400m2 może zostać wyłączone z produkcji leśnej .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).