Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
470 000 PLN
Powierzchnia działki
1 228 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
49
Długość działki (mb.)
25.3
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Wymiarowa, działka budowlana, przeznaczona pod zabudowę usługową , położona przy asfaltowej, oświetlonej drodze gminnej w miejscowości Sadowa / gmina Łomianki / .Wszystkie media bez kanalizacj przy działcei. MPZP przewiduje:
a) wskaźnik maksymalnej powierzchni zabudowy - 0,40;
b) wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy - 1,2;
c) maksymalna wysokość zabudowy – 4 kondygnacje (12 m) (nie dotyczy infrastruktury
telekomunikacyjnej);
Wokół nowe budynki usługowe .Dobry dojazd do Warszawy do metra Młociny. Przystanek autobusowy 50m. od działki . Dobry dojazd , tylko 100m od trasy na Gdańsk .


Polecam.


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).