Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
840 000 PLN
Powierzchnia działki
12 024 m2
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
400
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Piękna działka o powierzchni 12 024 m2 w odległości 20km od Warszawy w miejscowości Łomna za Łomiankami .Idealna na budowę domu z dostępem do jeziora. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego istnieje możliwość budowy siedliska. Cisza, spokój, w najbliższym otoczeniu zabudowa jednorodzinna. Wszystkie media tj. gaz, woda, prąd, kanalizacja ok. 60m od działki .

Projekt budowlany w cenie . Pozwolenia na budowę aktualne , wizualizacje na zdjęciach.

Klimat Mazur tylko 10min. od Warszawy, sielską okolica , cisza uroki przyrody to wszystko atuty nieruchomości .


Zapraszam na prezentację.


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).