Zaborówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
210 000 PLN
Powierzchnia działki
1 009 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
33
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w Zaborówku w MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, bliźniaczą.

- wskaźnik intensywności zabudowy 0,4
- wskaźnik pow. zabudowy 0,5
- pow. biol. czynna 50%
- wys. zabudowy 8,5m

Media:
Przy działce prąd i gaz.


Obszar gminy znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość znajduję się w odległości około 180 metrów od głównej ulicy. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi kameralna zabudowa jednorodzinna. W okolicy: przystanek komunikacji miejskiej pozwalający na na bardzo dogodny dojazd do Warszawy i pobliskiego Leszna.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).