Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
590 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka usługowa na pograniczu Warszawy z MPZP który przewiduje :
- 50% zabudowy
- 9m wysokość zabudowy
- 30% pow. biologicznie czynna
- dach płaski do 15 stopni
- 1,0 współczynnik intensywności zabudowy
Doskonała lokalizacja na firmę , ponieważ działka jest położona w sąsiedztwie ładnych domów i budynków firmowych, przy ulicy z chodnikiem .
W pobliżu wszystkie media: prąd, telefon, internet, gaz, kanalizacja , Auchan 800m , 300m Biedronka, przystanek autobusowy 400m,
Istnieje możliwość budowy lokalu użytkowego, hali magazynowej, biurowca , warsztatu samochodowego itp.


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).