Dobrzyń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
33
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Cicha, piękna położona blisko Czosnowa.
Do sprzedania atrakcyjne działka budowlana w Dobrzyniu. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze.
W pobliżu działki, mniejsze i większe eleganckie domy w zabudowie wolnostojącej.
Dojazd do posesji możliwy jest z drogi utwardzonej w której są wszystkie media .
Idealne położenie działki gwarantuje ciszę i spokój, oraz bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego . Jednocześnie odległość od przystanku, sklepu i łatwy dojazd do Warszawy oznaczają komfort życia przyszłego nabywcy.

Ostatnia z podziału.
Wyjątkowa oferta, pod względem lokalizacji.
Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).