Czosnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
190 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

DZIAŁKI 1000m2 m2 W CZOSNOWIE, W OTULINIE PUSZCZY KAMPINOSKIEJ, WYMIARY 31 X 32. MEDIA: PRĄD, GAZ, WODOCIĄG, KANALIZACJA. W MIEJSCOWYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO PRZEZNACZONA POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE JEDNORODZINNE I BLIŹNIACZE. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA SĄSIEDNICH DZIAŁEK O POWIERZCHNI 1000 m2.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).