Zaborówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
38
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1000m2.
Działka położona jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w Zaborówku (do Leszno-4km, Błonie- 13km, Warszawa centrum- 34km). Bezpośredni wyjazd do głównej drogi. W głównej drodze wszystkie media ( kanalizacja, gaz, woda, internet, prąd), dojazd do działek ze służebnością, blisko przystanek autobusowy miejski, sklep spożywczy, las, szkoła podstawowa, przedszkole, cicha i bezpieczna okolica, widok na piękny zachód słońca.
Działka oddalona od ul. Stołecznej ok. 500m.
Możliwość zakupienia kilku sąsiadujących działek.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).