Legionowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
689 000 PLN
Powierzchnia
98,60 m2
Powierzchnia działki
112,50 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
98,60 m2
Rok budowy
2022
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Szeregowy
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Komfortowe apartamenty w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja obejmuje 4 budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w których powstaje 6 apartamentów o powierzchni ok. 100m2. Do każdego segmentu przynależy działka o powierzchni 112,5 m2, w tym 57m2 urządzonego ogródka oraz podjazd z miejscem parkingowym do wyłącznego korzystania. Teren zostanie ogrodzony i zamknięty wspólną bramą z automatycznym sterowaniem i centralą domofonową.

Atrakcyjna Lokalizacja. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój a jednocześnie z dostęp do komunikacji miejskiej a także pełnej infrastruktury handlowo - usługowej. Okolica oferuje również liczne tereny rekreacyjne, obiekty sportowo-rekreacyjne a także obiekty użyteczności publicznej m.in.:
- szkoły, przedszkole, kino, przychodnia, urzędy do 1 km
- targ, paczkomat ok 500 m
- place zabaw, skatepark, pływalnia, park zdrowia z tężnią solankową ok 500 m

Segmenty oddane zostaną do Państwa dyspozycji w pełnym, wysokim stanie deweloperskim, w tym m.in.:
- gotowa, podłączona instalacja co z kotłem gazowym oraz ogrzewaniem podłogowym na wszystkich kondygnacjach (również na strychu)
- instalacja wod-kan., elektryczna (z pełnym osprzętem - gniazda i wyłączniki), teletechniczna
- tynki gipsowe, wylewki
- wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła -rekuperacja
- przygotowana instalacja do automatycznego nawadniania ogrodu

W sprzedaży dostępne są jeszcze 4 segmenty w budynku nr 2 i 3.

Zapraszam do kontaktu:

Beata Wacholska
bwacholska@liderhaus.pl
+48 533 031 041

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Szpital, Bank, Przychodnia lekarska, Basen, Bar, Hala sportowa, Sklep, Przedszkole, Szkoła, Bazarek, Park, Plac zabaw, Restauracja, Apteka, Kościół, Centrum handlowe, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).