Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
960 000 PLN
Powierzchnia
400 m2
Powierzchnia działki
576 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Rok budowy
1990
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Wyjątkowy dom z charakterem, położony ok. 15 km od warszawskiej Starówki, na spokojnej i bardzo bezpiecznej ulicy.
Po roku 2000 wymieniono i ocieplono dach (blachodachówka), wszystkie grzejniki w części mieszkalnej, niektóre okna, wymurowano kuchnię w stylu włoskim, odnowiono 2 łazienki w stylu angielskim i toaletę gościnną, dostawiono oranżerię, ocieplono i odnowiono (z veluxem) pracownię z własną toaletą, schody zewnętrzne całe wyłożono kostką. (Zdjęcia wnętrz z podkreśleniem południowego klimatu pojawiły się wówczas w modnych czasopismach, zdjęcia załączone*).

Dom jest bardzo przestronny, na czterech (4) poziomach, z urokliwą oranżerią, świetlistym poddaszem, wykończonym i wciąż pachnącym drewnem.
Do tego wielkie zaplecze gospodarcze (pralnia, pracownia, magazyny), garaż na 2 auta.

Dom nadający się do wielorakiego użytkowania.
Po pierwsze: jako dom mieszkalny wielopokoleniowy,
Po drugie: jako dom z możliwością przeróbki na 3 niezależne mieszkania,
Po trzecie: jako dom mieszkalny wraz z powierzchnią ok. 150 mkw na działalność: medyczną i weterynaryjną, , biuro (rachunkowe i inne), , kosmetyczka/fryzjer, siedzibę niedużej firmy, mały i cichy zakład produkcyjny, gastronomię/catering, itd.,
Po czwarte: całość po modernizacji można przeznaczyć na działalność (hotelik, dom opieki, firma, itd.).

Do domu wchodzi się z parteru lub z piętra, efektownymi, półokrągłymi schodami (można je ew. zmniejszyć i stworzyć 2-3 stanowiska do parkowania).


Nieruchomość wymaga odświeżenia ale ma olbrzymi potencjał aranżacyjny .
Cena nie podlega negocjacji .

Zapraszam

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).