Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 370 000 PLN
Powierzchnia
400 m2
Powierzchnia działki
998 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
400 m2
Rok budowy
2015
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
20
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Dom czterokondygnacyjny z przeznaczeniem biurowo-mieszkalnym. z możliwością rozbudowy. Doskonała, widoczna lokalizacja.
Każda kondygnacja z oddzielnym wejściem z klatki schodowej.
Działka o powierzchni 998m2, objęta MPZP. Wszystkie media miejskie: gaz, prąd, wodociągi i kanalizacja. Istnieje możliwość dobudowania hali o powierzchni 350m2 i wysokości do 10m. Możliwe wykonanie koncepcji architektonicznej oraz projektu hali wraz z pozwoleniem na budowę.
Zgodnie z planem : max powierzchnia zabudowy 50%, min pow. biologicznie czynna 30%, wysokość budynków 10m
Istniejący budynek usługowo-mieszkalny zajmuje 136m2, pozostaje więc możliwość zabudowy jeszcze 350m2 działki.
Budynek w bardzo dobrym stanie. Aktualnie piętro I i II jest wynajete, najemca wyraził chęć kontynuowania najmu lub może w ciagu 3 miesiecy opuścić zajmowane lokale .Budynek użytkowany 5 lat, zakupiony był przez osobę fizyczną, może być amortyzowany.

Kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).