Łomianki

Dąbrowa Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 000 PLN
Powierzchnia
265 m2
Powierzchnia działki
800 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
195 m2
Rok budowy
2024
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba tarasów
2
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom na Dąbrowie Leśnej w gminie Łomianki wolnostojący o kubaturze 600 m3 z garażem na dwa samochody. W budynku znajduje się wyjście na dach zielony będący tarasem lub ogrodem zimowym. Inwestycja w trakcie realizacji. Początek inwestycji IV kwartał 2022 roku.
Termin realizacji zamierzenia inwestycyjnego II kwartał 2024 roku. Mini osiedle składa się z trzech budynków wolnostojących. Dwa pozostałe budynki posiadają mniejszą powierzchnię.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Jezioro, Szkoła, Zabudowa niska, Kościół, Restauracja, Las, Hala sportowa, Gimnazjum, Centrum handlowe, Komenda policji, Fitnes, Rzeka, Bazarek, Plac zabaw, Apteka, Basen, Park, Przychodnia lekarska, Żłobek, Sklep, Kort tenisowy, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).