Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
255 m2
Powierzchnia działki
1 002 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
178,20 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom jednorodzinny parterowy położony na malowniczej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1002 m.kw. w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinowskiej, o powierzchni w obrysie 255m2, o pow uzytkowej 218,3 m2 ( pow mieszkalna 178,2m2) .
Budynek parterowy z 1997r po przebudowie w 2005 r ( powiększenie powierzchni domu, dobudowano garaż na 2 auta oraz 1 pokój - remont kapitalny) oraz po odświeżeniu w 2011r.
Materiał cegła kratówka, pokrycie dachu blachodachówka.
W 2012 po przebudowie zgoda na uzytkowanie budynku wydane przez Pow inspektorat nadzoru budowlanego, aktualne świadectwo charakterystyki energetycznej do 2023-03-22.

Wnętrze domu jest podzielone na 2 strefy (części prywatne) połączone przestrzenią wspólną : salon ok 60m2 z kominkiem otwarty na jadalnię połączoną z kuchnią, na podłodze gres
Duże przestrzenie, dobre doświetlenie wnętrza, salon otwarty na taras 40m2 i oczko wodne z tyłu domu, dobry standard wykończenia.

- przedsionek z garderobą ze ścianką z luksferów na okrycia wierzchnie 10m2
- kuchnia z oknem, z oddzielną spiżarką ,połączona z jadalnią też z oknem - łącznie 30m2
- pralnia 6m2 plus korytarz 5m2
- łazienka dla gości z wanną w zagłębieniu posadzki oraz z kabiną prysznicową - obsługująca
- 2 pokoje sypialne : 16 m2 i 23m2
- sypialnia z garderobą i łazienką 4m2 - łącznie 28m2
W dwóch sypialniach na podłodze jest parkiet dębowy a w jednej panele bukowe.

- garaż na 2 samochody 35m2
- podpiwniczenie - pom techniczne- kotłownia 5m2.
Z tyłu domu znajduje się drewniany taras otoczony zielenią i oczkiem wodnym.

Wyposażenie :
piec gazowy nadmuchowy firmy Richmond i zasobnik elektryczny na wodę.

Ogrzewanie gazowe działa wymiennie automatycznie z ogrzewaniem kominkowym. Brak grzejników. Ogrzewanie jest nadmuchowe,połączone z wentylacją i odzyskiem ciepłego powietrza (rekuperator plus wymiennik gruntowy). Elementem nagrzewanym jest bezpośrednio powietrze (podgrzewane w nagrzewnicy i przez wymuszoną cyrkulację równomiernie rozprowadzane po budynku) i to ono roznosi ciepło po całym domu. Czas potrzebny do ogrzania budynku jest krótszy i zmniejszają się koszty użytkowania domu.
Ciepłą wodę użytkową uzyskuje się również z tego pieca w kotłowni - jedynym pomieszczeniu usytuowanym na niższym od całości domu poziomie.
Wejście do kotłowni jest z garażu, do którego trafia również ogrzane powietrze.
W budynku jest zainstalowany odkurzacz centralny.
Dom jest dedykowany dla osób z alergią dzięki wewnętrznej wymianie powietrza co dwie godziny i zamontowanym filtrom odpylającym.
Latem agregat i chłodnica umożliwiają utrzymanie w domu przyjemnego chłodu.
Na terenie posesji jest własne ujęcie wody i ekologiczna oczyszczalnia ścieków, ale także sieć wodociągowo-kanalizacyjna. W domu funkcjonuje internet bezprzewodowy i alarm zewnętrzny.

Działka ma kształt nieregularny o wymiarach 62x32 oraz w części 61x26 z wydzielonym geodezyjnie dojazdem wewnętrznym o powierzchni około 150m2 zawartej w łącznym metrażu 1002m2 .
Jest zagospodarowana roslinnoscią 20-letnią m.inn szpaler tui wygłuszający wszelki szum od ulicy oraz oczko wodne.
Przed wejsciem do domu podest na leżaki i meble ogrodowe.
Budynek jest dobrze wyciszony, odizolowany od zbędnych szumów, odsuniety od ulicy, na działce w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej

Powierzchnia działki z posadowionym domem może być powiększona o teren sąsiadujący
tworzący integralną całość - niezabudowaną działkę o powierzchni 819m2, na którą wydana została decyzja o warunkach zabudowy wolno stojącym domem jednorodzinnym.
Wówczas cena nieruchomości powiększy się o 500 tys z obecnej 1 100 000 zł do kwoty 1 600 000 zł.Kontakt:
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).