Hornówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 670 000 PLN
Powierzchnia
195 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
195 m2
Rok budowy
2022
Liczba pokoi
6
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 195m2.

Jest to budynek o nowoczesnej, estetycznej architekturze wkomponowany w otoczenie Puszczy Kampinoskiej, w którym zastosowano podwyższony standard budowy i wykończenia, a jednocześnie pozostawiono Kupującemu opcje elastycznego podjęcia finalnych decyzji w obszarze rozwiązań technicznych.

Dom wyróżnia się nowoczesnym projektem, w którym główna bryła budynku jest niemal osobną, wolnostojącą konstrukcją, połączoną z sąsiednim domem garażem.

Do domu przynależy duży, docieplony garaż na dwa samochody, z wyprowadzoną instalacją do podłączenia domowej stacji ładowania samochodu elektrycznego.

Dom jest bardzo jasny i przytulny dzięki dużym oknom panoramicznym na parterze oraz szerokim oknom na piętrze (PVC, trój szybowe, w kolorze grafitowym na zewnątrz).

Powierzchnia całkowita to 195 m2, w czym powierzchnia mieszkalna to 163 m2. To 5 pomieszczeń, które elastycznie można zmodyfikować.


Na parterze znajduje się duży i jasny pokój dzienny z oknami panoramicznymi na 2 strony świata. Istnieje możliwość wydzielenia części przestrzeni na gabinet. Dalej umiejscowiona jest ustawna kuchnia również z 2 oknami oraz toaleta dla gości i wewnętrzne wejście do garażu. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest duża wnęka pod schodami, która tworzy miejsce na przestronną szafę w oraz głębiej dodatkowy pojemny schowek.

Pierwsze piętro w głównym budynku to 3 pokoje. Po pierwsze duża małżeńska sypialnia, połączona z garderobą oraz dużą jasną łazienką małżeńską. Po drugiej stronie znajdują się 2 osobne pokoje i dodatkowa przestronna łazienka z przestrzenią na wannę lub duży prysznic.

Dom posiada dodatkowo półpiętro z jeszcze jednym pokojem, który daje bardzo dużo możliwości aranżacji i ciekawego zaprojektowania. Pomieszczenie ma powierzchnię 35m2, które może być pokojem dziecka, pracownią, pokojem treningowym, bawialnią a nawet może być zaaranżowany jako dodatkowa duża sypialnia z osobną garderobą i łazienką.

Niezaprzeczalną korzyścią domu jest jego lokalizacja. Hornówek płynnie łączy się z cenionym i kameralnym acz ekskluzywnym Izabelinem. Dojście do szkoły, targowiska, restauracji to kilka do kilkunastu minut spacerem, oświetloną, asfaltową ulicą wśród pięknych willi i w otoczeniu drzew. Od Puszczy Kampinoskiej i ścieżek rowerowych dzieli nas 600 metrów. Bezpośrednie sąsiedztwo domu to wille z ogrodami i starodrzewem, które widać przez okna domu.

Termin zakończenia budowy to marzec 2023. Budynek będzie w stanie developerskim. Wcześniej możliwe jest wprowadzanie poprawek do projektu według życzenia przyszłego właściciela.

Elewacja budynku została zaprojektowana w ponadczasowym klasycznie eleganckim zestawieniu bieli oraz imitacji drewna, które współgra z otaczającym Hornówek lasem. Dach został zaprojektowany w kolorze grafitowym.

Działka zostanie ogrodzona, a także będzie posiadała bramę wjazdową.

Główne informacje dla jednej połówki bliźniaka.


Wymiary działki: 20.9 x 23,9m

Powierzchnia działki: 500m2

Powierzchnia całkowita: 194,6 m2

Powierzchnia mieszkalna: 150,85 m2 (Parter: salon, 1 pokój , łazienka Pietro: 5 pokoi, 2 łazienki).

Powierzchnia pomocnicza: 43,75 m2 (garaż na 2 samochody, komunikacja, sień)

2 kondygnacje, Garaż dwumiejscowy

Media:

Wodociąg miejski, gaz, kanalizacja miejska, prąd. Energia przygotowana pod ewentualne instalacje fotowoltaiki i domowej stacji ładowania samochodu elektrycznego (w gestii nabywcy).
Dodatkowo w cenie przygotowanie powierzchni pod instalację pompy ciepła, przybudówka i podjazd.Odległości do kluczowych obiektów:

Szkoła podstawowa: 900 m 2 minuty samochodem, 11 minut spacerem,

Sklep spożywczy: 1000 m 2 minuty samochodem, 12 minut spacerem

Park Kampinoski: 650m

Polana rekreacyjna Lipków: 800m

Rozpoczęcie budowy: Marzec 2022

Przewidywane Zakończenie budowy: Marzec/Kwiecień 2023 (stan developerski).

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).