Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 270 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Powierzchnia działki
2 481 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
129 m2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest w pełni uzbrojony ( energia elektryczna, gaz ziemny, wodociąg, kanalizacja, telefon ). Ulica urządzona z asfaltową nawierzchnią.
Na nieruchomości znajdują się budynki:
1. Budynek mieszkalny ( może służyć też na biuro firmy ) dwukondygnacyjny, podpiwniczony z użytkowym poddaszem wzniesiony w konstrukcji tradycyjnej o powierzchni użytkowej 129 m2. W podpiwniczeniu 2 pokoje, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze plus łazienka z kabiną prysznicową. Na parterze 3 pokoje i łazienka z wanną plus strych wykorzystywany na cele mieszkalne.
2. Budynek gospodarczy stanowiący zespół parterowych budynków magazynowo-warsztatowych stanowią pomieszczenia magazynowo-warsztatowe z zapleczem socjalnym o powierzchni użytkowej 334m2.
Teren nieruchomości utwardzony kostką betonową wraz z zielenią ozdobną w sąsiedztwie budynku głównego.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego powyższa nieruchomość położona jest na terenach mieszkaniowych zabudowy jednorodzinnej.
Świetna dla dewelopera na budowę osiedla segmentów lub bliźniaków.
Dobry punkt, w zasięgu ręki pełna infrastruktura, blisko przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do Warszawy.

Kontakt:
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).