Czosnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
2009
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom parterowy , oszczędny energetycznie ( pompa ciepła ), wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych przeznaczony dla pary z uwagi na ilość pomieszczeń tj. jedna sypialnia , gabinet , open-space przeznaczony pod salon , jadalnię i kuchnię .

Dom położony na ładnej , zagospodarowanej działce z nasadzeniami , w otulinie Kampinosrąd , wodociąg , szambo , gaz w drodAgata Wrześniak

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).