Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
829 000 PLN
Powierzchnia
166 m2
Powierzchnia działki
325 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
138 m2
Rok budowy
2020
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Pół bliźniaka
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Kameralne osiedle w centrum Łomianek. Pierwszy etap budowy to trzy domy jednorodzinne, dwu lokalowe na działce zlokalizowanej w Łomiankach centralnych, gdzie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – budownictwo jednorodzinne oraz bliźniacze. Zaletą lokalizacji jest bliskość szkół, sklepów, policji, parku kampinoskiego oraz terenów spacerowych nad Wisłą. Atutem działki jest brak przejezdności a tym samym bezpieczeństwo i spokój mieszkańców.

Każdy z trzech budynków zindywidualizowano przez zastosowanie na elewacjach różnych materiałów wykończeniowych. Aby zachować spójność osiedla przyjęto zasadę, że jedna część budynku jest tynkowana na biało a druga ma elewację wentylowaną.

Zaprojektowano elewację drewnianą z modrzewia syberyjskiego w pionowym układzie desek, elewację z płytek STRUKTONIT (bądź EURONIT) w kryciu francuskim w kolorze cegły oraz elewację z grafitowych płyt EURONIT w kryciu klasycznym – w cegłę.
Bez okapowe dachy wszystkich budynków przewidziano jako kryte szarą blachą na rąbek stojący. Rynny i rury spustowe ukryto w elewacji budynków.
Budynki zaprojektowano w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać możliwości stosunkowo wąskich działek. Podział między-lokalowy w budynku przeprowadzono w pionie, wzdłuż ściany środkowej. Oba lokale stanowią odbicie lustrzane z przesunięciem od 120cm.

Wjazdy do garaży i oba wejścia do budynku przewidziano od północy od strony ulicy.
W holu wejściowym zlokalizowano zabiegowe schody prowadzące na piętro oraz drzwi wewnętrzne do garażu. Przestrzeń pod schodami zagospodarowano na szafę wnękową i niewielką łazienkę z umywalką i WC.
Pozostałą część parteru zaprojektowano jako jednoprzestrzenną.
Kuchnię zlokalizowano we wnęce oddzieloną od salonu jedynie zabudową meblową.
W salonie przewidziano miejsce na zestaw wypoczynkowy i kominek wolnostojący. Salon doświetlono szerokim oknem wychodzącym na taras i ogródek od strony południowej, oraz mniejszymi oknami w ścianie bocznej w pobliżu kominka.
Jadalnia znalazła się w pobliżu kuchni i salonu przy ścianie wewnętrznej.
Na piętrze budynku zlokalizowano strefę nocną. Wspomniane schody prowadzą do holu na piętrze skąd jest dostęp do; pralni, dwóch łazienek i trzech sypialni. Sypialnię rodziców umieszczono od strony północnej. Przewidziano w niej miejsce na duże łóżko dwuosobowe i obszerną szafę wnękową. Istnieje też możliwość bezpośredniego połączenia sypialni z jedną z łazienek. Obie sypialnie dzieci przewidziano od strony południowej z oknami wychodzącymi na ogród. W sypialniach znalazło się miejsce na łózko biurko i szafy wnękowe. Oprócz tego na piętrze przewidziano także dwie łazienki; mniejsza z umywalką i prysznicem oraz większa z umywalką, toaletą i wanną.
W pomieszczeniu pralni przewidziano blat roboczy, zlew, przyłącze do pralki a także miejsce na piec dwu funkcyjny. Warto zaznaczyć, że łazienki i pralnia pozwalają na różne warianty aranżacji w zależności od wymagań klientów.

Nad holem górnego piętra umieszczono techniczny właz na poddasze, gdzie przewidziano dodatkową przestrzeń techniczno – magazynową. Miejsce na przechowywanie przewidziano także na tylnej ścianie garażu. Istnieje także możliwość budowy dodatkowej komórki w ogrodzie na sprzęt ogrodniczy i rowery.

TERMIN REALIZACJI IV KWARTAŁ 2020r.

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI:

PARTER LOKALU 73 m2
0.1 HOL 13,8 m2
0.2 GARAŻ 18 m2
0.3 WC 1,4 m2
0.4 STREFA DZIENNA 39,8 m2
PIĘTRO LOKALU 65,2 m2
1.1 KOMUNIKACJA 9,7 m2
1.2 PRALNIA 4,3 m2
1.3 ŁAZIENKA 3,9 m2
1.4 PRYSZNIC 2,2 m2
1.5 SYPIALNIA I 13,7 m2
1.6 SYPIALNIA I 13,7 m2

Kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bank, Basen, Szkoła, Jezioro, Przedszkole, Hala sportowa, Park, Restauracja, Plac zabaw, Centrum handlowe, Las, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).