Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
799 000 PLN
Powierzchnia
150 m2
Powierzchnia działki
260 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
139 m2
Rok budowy
2021
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Segment skrajny
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży 2 budynki dwulokalowe w bardzo dobrej lokalizacji.
Inwestycja oparta na typowym projekcie biura Archon - dom w Riveach GR2
Termin realizacji to koniec roku 2023- początek 2024.
Ściany nośne parteru i piętra wykonane z pustaków YTONG. Izolacja termiczna ścian zewnętrznych - styropian gr 20 cm, tynk silikatowo silikonowy, dach pokryty blachą na rąbek w kolorze grafitowym.
Instalacje elektryczne, wod-kan z piecem kondensacyjnym VIESMANN VITODENS 100W z zasobnikiem ( w cenie), ogrzewanie podłogowe na parterze ( salon, kuchnia, wiatrołap).
Wykonane przyłącze gazowe, elektryczne i wod-kan, Działka ogrodzona, brama wjazdowa z napędem, taras , wejście i podjazd z kostki betonowej.


Szczegóły kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).