Nasielsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
880 000 PLN
Powierzchnia
143 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia użytkowa
143 m2
Liczba pokoi
4
Typ domu
Wolnostojący
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Osiedle domów jednorodzinnych położonych w cichej i spokojnej okolicy około 5 km od Pomiechówka i około 10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego.

Dom jednorodzinny parterowy z możliwością adaptacji poddasza wg projektu TANITA II G2 ENERGO to idealne połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. Pięknie prezentuje się zarówno z zewnątrz jak i od środka. Dzięki szerokim przeszkleniom zastosowanym w projekcie, wnętrze jest maksymalnie rozświetlone i przytulne. Domownicy mogą więc cieszyć się wrażeniem otwartej, niczym nieskrępowanej przestrzeni. Perfekcyjnym dopełnieniem komfortowego układu pomieszczeń jest zadaszony taras, na którym można przyjemnie odpocząć, delektować się śniadaniem na świeżym powietrzu, a wieczorem zorganizować grilla z przyjaciółmi.

Budynek o powierzchni użytkowej mieszkalnej 143 m3 ( plus poddasze do adaptacji 74 m2) oraz garaż dwustanowiskowy 30m2

Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany układu ścian działowych oraz instalacji.

Dodatkowe informacje:
Ściany zewnętrzne Pustak ceramiczny Porotherm 25 Dryfix
Okna 3 szybowe
Dach pokryty dachówką ceramiczną
Termin oddania III kwartał 2022 r
droga dojazdowa utwardzona
odległość do szkoły/ przedszkole - około 1km
przystanek PKP około 500m ( dojazd do Warszawa Gdańskiej i metra 40 min)
Nasielsk 6 km
Pomiechówek 5km
Rzeka WKRA 2km
Ścieżki rowerowe

Beata Wacholska
533 031 041
bwacholska@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).