Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Powierzchnia działki
250 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Rok budowy
2020
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w bliskiej odległości od ul. Warszawskiej , położony przy gminnej ulicy ze wszystkimi mediami .

Parter domu na otwartym planie składa się z otwartej przestrzeni salonu i kuchni z dużymi okna mi i wyjsciem do ogródka . Dodatkowo z łazienki i garderoby przy wejściu .

Piętro domu to trzy przestronne sypialnie i łazienka z oknem .

Na poddaszu jest otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji .

Termin realizacj to 2-3 kwartał 2020rok .

Działka zagospodarowana z nasadzeniami , 2 miejsca postojowe na zewnątrz domu , do ul. Warszawskiej i komunikacji miejskiej tylko 80m .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).