Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Powierzchnia działki
330 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
130 m2
Rok budowy
1965
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom na Marymoncie - pół bliźniaka (korzystne strony świata - wschód, zachód, południe), 3 kondygnacje: piętro, parter, piwnica z garażem, łącznie 130 m2, usytuowany na działce narożnej o powierzchni 330 m2. Bardzo atrakcyjne położenie w okolicy domów jednorodzinnych, jednocześnie w pobliżu stacja metra Marymont, tereny rekreacyjne, kompleks sportowy przy ul. Potockiej, trasa S8. Wszystkie media podłączone. Dom przeznaczony do remontu. Forma prawna własność.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).