Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
949 000 PLN
Powierzchnia
125 m2
Powierzchnia działki
310 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
110 m2
Rok budowy
2020
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Pół bliźniaka
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

NOWA INWESTYCJA!!TERMIN ODDANIA 2022r - dwa domy dwulokalowe, działki narożne.
Nowoczesna architektura domów – zgodna z aktualnymi trendami w budownictwie – oraz kameralność zamkniętego osiedla 2 domów, sprawiają, że możecie Państwo zamieszkać w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej.

Przestrzeń mieszkalna zaprojektowana jest w nowoczesny sposób, dlatego też spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, które poszukują komfortu i przestrzeni. Domy wyposażone będą w nowoczesne, duże okna, które zapewniają, że naturalne światło słoneczne będzie optymalnie wykorzystane oraz charakteryzują się wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości dzięki swojej funkcjonalności, współczynnikom izolacyjności termicznej i akustycznej.

Niewątpliwym atutem jest bliskość terenów zielonych, w tym Jeziora Kiełpińskiego oraz Kampinoskiego Parku Narodowego, co pozwala na bezpośredni kontakt z naturą.Każdy lokal posiada własny garaż oraz ogródek co pozwala na maksymalny komfort osób zamieszkujących. Ponadto zapewniamy ogrodzony teren osiedla z dojazdową wewnętrzną uliczką do poszczególnych posesji, wyłożone kostką brukową chodniki i miejsca parkingowe przy każdej posesji.
Niewielkie różnice cen poszczególnych segmentów w zależności od wielkości działki.Oferujemy 4 lokale mieszkalne wraz z garażami o powierzchni 125,01 m2 (powierzchnia użytkowa mieszkalna 109,76 m2 – bez garażu), powierzchnia całkowita 166m2.


Termin realizacji : II kwartał 2022.
Powierzchnie:
parter:
Kuchnia ok 6m2
Wc
Hall
Wiatrołap

Piętro: 3 pokoje 14-12m2
Łazienka 7m2
Garderoba, pom gospodarcze

OPIS:
Budynek mieszkalny dwulokalowy.
Posadowienie Na ławach żelbetowych.
Fundamenty Z bloczków betonowych.
Ściany Zewnętrzne i wenętrzne z pustaków ceramicznych.
Kominy Do kominka – systemowy z pustaków SCHIEDEL, wentylacyjne – z pustaków keramzytowych, do pieca gazowego - z pustaków keramzytowych uzupełniony rurą do odprowadzenia spalin, wywiewki - przewody wentylacyjne zakończone kominkami wentylacyjnymi.
Schody Monolityczne żelbetowe.
Nadproża Monolityczne żelbetowe, gotowe prefabrykowane.
Stropy Nad parterem i piętrem - żelbetowe monolityczne oparte na ścianach nośnych, belkach i słupach.
Dach Konstrukcja drewniana, krokwiowo-jętkowa z drewna sosnowego impregnowanego, pokrycie : dachówka cementowa - kolor grafit,
Izolacje Ocieplenie ścian fundamentowych – styropian WODOSTYR SUPER EPS 100 - 10 cm z izolacją przeciwwilgociową, ocieplenie ścian zewnętrznych – styropian grafitowy gr. 15 i 20 cm, ocieplenie stropu/sufitów na piętrze i skosów dachu – wełna mineralna 30 cm, zabezpieczona folią paroizolacyjną izolacja podłogi na gruncie – styropian twardy EPS 100- 10 cm, w garażu EPS 200.
Tynk cienkowarstwowy silikatowo-silikonowy firmy Ceresit w kolorze białym.
Okna, parapety, drzwi Okna PCV trzy-szybowe (48mm) o doskonałej izolacyjności (0,78 W/m2K), (kolor grafit), parapety zewnętrzne z blachy w kolorze grafitowym, drzwi wejściowe drewniane, ocieplone pianką poliuretanową, antywłamaniowe.
Instalacje wewnętrzne Okablowanie do instalacji elektrycznej wraz z tablicą rozdzielczą wyposażoną w wyłącznik główny, ochronnik przepięciowy i przeciwpożarowy, zabezpieczenie nadmiarowo-prądowe (bez osprzętu), okablowanie do instalacji alarmowej, telefonicznej, internetowej i telewizyjnej (bez osprzętu), domofon, instalacja wodno-kanalizacyjna, z tworzyw sztucznych, instalacja centralnego ogrzewania z wyprowadzeniem pod grzejniki (rury z tworzyw sztucznych), ogrzewanie podłogowe w holu, kuchni, garderobie oraz łazienkach – (bez pieca i grzejników). Piec i grzejniki dodatkowy koszt 15000 zł.
Wnętrze budynku Wykończenie ścian i sufitów - tynk gipsowy, sufit na piętrze żelbetowy pokryty tynkiem gipsowym, posadzki- izolacja, szlichty cementowe wykonane w technologii Mixokret.
Infrastruktura zewnętrzna
Instalacje zewnętrzne Przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, przyłącze kanalizacyjne, przyłącze wodne - woda miejska z sieci/własna studnia.
Drogi, parkingi, śmietnik Nawierzchnia dróg, chodniki, miejsca parkingowe - wyłożone kostką betonową, śmietnik – murowany, wykończony tynkiem w kolorze elewacji.
Ogrodzenie Brama wjazdowa na poszczególne posesje firmy Wiśniowski sterowana pilotem, furtka wejściowa z elektromagnesem firmy Wiśniowski, ogrodzenie systemowe z profili metalowych na podmurówce z elementów betonowych.


Szczegóły kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 36

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).