Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
949 000 PLN
Powierzchnia
125 m2
Powierzchnia działki
310 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
110 m2
Rok budowy
2020
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Pół bliźniaka
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

NOWA INWESTYCJA!!TERMIN ODDANIA 2022r - dwa domy dwulokalowe, działki narożne.
Nowoczesna architektura domów – zgodna z aktualnymi trendami w budownictwie – oraz kameralność zamkniętego osiedla 2 domów, sprawiają, że możecie Państwo zamieszkać w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej.

Przestrzeń mieszkalna zaprojektowana jest w nowoczesny sposób, dlatego też spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, które poszukują komfortu i przestrzeni. Domy wyposażone będą w nowoczesne, duże okna, które zapewniają, że naturalne światło słoneczne będzie optymalnie wykorzystane oraz charakteryzują się wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości dzięki swojej funkcjonalności, współczynnikom izolacyjności termicznej i akustycznej.

Niewątpliwym atutem jest bliskość terenów zielonych, w tym Jeziora Kiełpińskiego oraz Kampinoskiego Parku Narodowego, co pozwala na bezpośredni kontakt z naturą.

Połączenie nowoczesnej architektury, lokalizacji oraz kameralności osiedla czyni je idealnym miejscem do zamieszkania.

Każdy lokal posiada własny garaż oraz ogródek co pozwala na maksymalny komfort osób zamieszkujących. Ponadto zapewniamy ogrodzony teren osiedla z dojazdową wewnętrzną uliczką do poszczególnych posesji, wyłożone kostką brukową chodniki i miejsca parkingowe przy każdej posesji.
Niewielkie różnice cen poszczególnych segmentów w zależności od wielkości działki.Oferujemy 4 lokale mieszkalne wraz z garażami o powierzchni 125,01 m2 (powierzchnia użytkowa mieszkalna 109,76 m2 – bez garażu), powierzchnia całkowita 166m2.


Termin realizacji : II kwartał 2022.
Powierzchnie:
parter:
Kuchnia ok 6m2
Wc
Hall
Wiatrołap

Piętro: 3 pokoje 14-12m2
Łazienka 7m2
Garderoba, pom gospodarcze

OPIS:
Budynek mieszkalny dwulokalowy.
Posadowienie Na ławach żelbetowych.
Fundamenty Z bloczków betonowych.
Ściany Zewnętrzne i wenętrzne z pustaków ceramicznych.
Kominy Do kominka – systemowy z pustaków SCHIEDEL, wentylacyjne – z pustaków keramzytowych, do pieca gazowego - z pustaków keramzytowych uzupełniony rurą do odprowadzenia spalin, wywiewki - przewody wentylacyjne zakończone kominkami wentylacyjnymi.
Schody Monolityczne żelbetowe.
Nadproża Monolityczne żelbetowe, gotowe prefabrykowane.
Stropy Nad parterem i piętrem - żelbetowe monolityczne oparte na ścianach nośnych, belkach i słupach.
Dach Konstrukcja drewniana, krokwiowo-jętkowa z drewna sosnowego impregnowanego, pokrycie : dachówka cementowa - kolor grafit,
Izolacje Ocieplenie ścian fundamentowych – styropian WODOSTYR SUPER EPS 100 - 10 cm z izolacją przeciwwilgociową, ocieplenie ścian zewnętrznych – styropian grafitowy gr. 15 i 20 cm, ocieplenie stropu/sufitów na piętrze i skosów dachu – wełna mineralna 30 cm, zabezpieczona folią paroizolacyjną izolacja podłogi na gruncie – styropian twardy EPS 100- 10 cm, w garażu EPS 200.
Tynk cienkowarstwowy silikatowo-silikonowy firmy Ceresit w kolorze białym.
Okna, parapety, drzwi Okna PCV trzy-szybowe (48mm) o doskonałej izolacyjności (0,78 W/m2K), (kolor grafit), parapety zewnętrzne z blachy w kolorze grafitowym, drzwi wejściowe drewniane, ocieplone pianką poliuretanową, antywłamaniowe.
Instalacje wewnętrzne Okablowanie do instalacji elektrycznej wraz z tablicą rozdzielczą wyposażoną w wyłącznik główny, ochronnik przepięciowy i przeciwpożarowy, zabezpieczenie nadmiarowo-prądowe (bez osprzętu), okablowanie do instalacji alarmowej, telefonicznej, internetowej i telewizyjnej (bez osprzętu), domofon, instalacja wodno-kanalizacyjna, z tworzyw sztucznych, instalacja centralnego ogrzewania z wyprowadzeniem pod grzejniki (rury z tworzyw sztucznych), ogrzewanie podłogowe w holu, kuchni, garderobie oraz łazienkach – (bez pieca i grzejników). Piec i grzejniki dodatkowy koszt 15000 zł.
Wnętrze budynku Wykończenie ścian i sufitów - tynk gipsowy, sufit na piętrze żelbetowy pokryty tynkiem gipsowym, posadzki- izolacja, szlichty cementowe wykonane w technologii Mixokret.
Infrastruktura zewnętrzna
Instalacje zewnętrzne Przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, przyłącze kanalizacyjne, przyłącze wodne - woda miejska z sieci/własna studnia.
Drogi, parkingi, śmietnik Nawierzchnia dróg, chodniki, miejsca parkingowe - wyłożone kostką betonową, śmietnik – murowany, wykończony tynkiem w kolorze elewacji.
Ogrodzenie Brama wjazdowa na poszczególne posesje firmy Wiśniowski sterowana pilotem, furtka wejściowa z elektromagnesem firmy Wiśniowski, ogrodzenie systemowe z profili metalowych na podmurówce z elementów betonowych.


Szczegóły kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).