Janów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
1 200 m2
Powierzchnia działki
9 900 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
1 100 m2
Rok budowy
1997
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
30
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

UROKLIWA NIERUCHOMOŚĆ składająca się z dużego terenu łąk. Zabudowana domem mieszkalnym, obiektem o przeznaczeniu hotelowo-pensjonatowym i nowoczesnym hangarem magazynowym. Bardzo dobry i szybki dojazd z Warszawy i Łodzi. Przyjazne otoczenie, cisza i spokój. Miejsce z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym. .


Kontakt: 6.0.3.1.8.2.8.5.3
LIDER HAUS
tel: 226200366
biuro@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Podwórko, Jezioro, Inne budynki

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).