DOM
na
SPRZEDAŻ
1 480 000 PLN
10 882,35 PLN/m2
WARSZAWAWłochy
Opis
Nieruchomość gruntowa - dom z dużym ogrodem na Warszawskich Włochach. Idealny dla rodziny z dzieckiem lub dziećmi. Blisko szkoły podstawowe, przedszkola, szkoły średnie - zarówno publiczne jak i prywatne. Bardzo blisko parki. Spokojne miejsce do życia dla rodziny w mieście z dostępem do wszelkich usług i komunikacji.
Na parterze przestrzenny salon i kuchnia oraz łazienka. Na pierwszym piętrze trzy sypialnie i łazienka. Zaadoptowana piwnica pokój i łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze z pralnia i miejscem do przechowywania. Możliwość nadbudowy kolejnego piętra. Dom usytuowany w kierunku wschód-zachód. Duża, 500 m2, zagospodarowana działka. Ogródek przystosowany do rekreacji z różana pergolą i dużym betonowym grillem. Garaż wolnostojący na działce.
Nieruchomość po wykonaniu generalnych prac remontowych. Wymaga odświeżenia według potrzeb nabywcy. Dom ocieplony z nowa elewacją i nowymi oknami. Instalacje hydrauliczna, elektryczna i wodna po wymianie. Ogrzewanie piec gazowy z zasobnikiem z zamknięta komora spalania. Brama automatycznie otwierana za pomocą pilota.
Łatwy i szybki dojazd do Centrum autem lub komunikacja miejska. Około 1 km do stacji PKP Włochy. 5 min samochodem do factory Ursus. 4 minuty spacerem do Parku Kombatantów - Staw Koziorożca.
Szczegóły oferty

Cena1 480 000 PLN

Powierzchnia136 m2

Powierzchnia działki500 m2

RynekWtórny

Powierzchnia użytkowa136 m2

Rok budowy1980

Liczba pięter1

Liczba pokoi4