Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2016
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
0
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2

Opis nieruchomości

GOTOWE DO WPROWADZENIA ! Media w cenie!
Mieszkanie na parterze w budynku położonym w drugiej linii zabudowy, przy jednej z głównych ulic w Łomiankach. Przystanek autobusowy w odległości 50m.
Mieszkanie składa się z pokoju z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym ( lodówka, kuchenka, wyciąg),sypialni, przedpokoju oraz łazienki (pralka), spory przedsionek. Jest słoneczne, nie było jeszcze zamieszkałe. Jest możliwość korzystania z miejsca na rowery w budynku oraz ogródka i miejsca parkingowego przed budynkiem na zamkniętej posesji.
Ogrzewanie elektryczne, woda i kanalizacja miejskie w cenie. Internet płaci najemca, jest światłowód.
Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.


Kontakt:
Magdalena Horodyska
730 900 366
mhorodyska@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).