Warszawa

Bemowo, Waleriana Czumy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1979
Piętro
1
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1

Opis nieruchomości

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe 50,2 m2 + piwnica 2,7 m2 + miejsce na ogrodzonym parkingu. Mieszkanie stanowi odrębną własność i ma założoną księgę wieczystą. W całym mieszkaniu okna wymienione na PCV. Przedpokój gładź gipsowa na ścianach, szafy wnękowe i terakota. Łazienka glazura i terakota. WC terakota. Mały pokój panele na podłodze i klimatyzacja firmy Dainkin. Duży pokój i kuchnia na podłodze PCV. Podwójne drzwi, zewnętrzne antywłamaniowe. Blok docieplony, instalacja wodno-kanalizacyjna wymieniona na PCV. Mieszkanie jednostronne, środkowe, bardzo ciepłe. Ekspozycja okien na jedną stronę południowo-zachodnią.
Osiedle z pełną infrastrukturą, wszystko w zasięgu reki, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, punkty usługowe, przychodnia całodobowa, banki, urzędy itd..
Obok osiedla Park Górczewska z amfiteatrem, siłownią na powietrzu, boiskami, kortami tenisowymi, ścieżkami rowerowymi i alejkami spacerowymi.
Świetna komunikacja, autobusy, tramwaje, a w niedalekiej przyszłości stacja metra II linii.
Zapraszam na prezentację.

Kontakt:
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).