Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Liczba pięter
1
Rok budowy
2009
Stan budynku
Idealny
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 424m2 na działce ok. 1600m2. Budynek urzeka pięknymi otwarciami pomieszczeń na ogród, oraz bardzo reprezentacyjnym wejściem. Dom otoczony jest tarasem, podcieniem, dużymi przeszkleniami, łączącymi wnętrze z otaczającym ogrodem. Wnętrze domu to: gabinet, otwarta jednoprzestrzenna część dzienna, z salonem, jadalnią, częściowo otwartą kuchnią, sypialnia z łazienką i garderobą, łazienka dla gości, pokój rekreacyjny z pięknie przeszkloną oranżerią, reprezentacyjny hol, dwustanowiskowy garaż i pomieszczenia gospodarcze, pralnia i kotłownia. Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie z garderobami i dwiema łazienkami, dwa pomieszczenia rekreacyjne. Dom wybudowany i wykończony materiałami wysokiej jakości w świetnej lokalizacji.
Kaucja jednomiesięczna. Rachunki za media i monitoring dodatkowo oprócz czynszu.
Możliwość wystawienia faktury VAT za wynajem.
Ze możliwość wynajęcia domu na cele mieszkalne.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).