Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
125 m2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe wraz z zapleczem socjalnym na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Warszawskiej . W skład wynajmowanej powierzchni wchodzą :
- pokój 57m2
- pokój 14m2
- pokój 19m2
- pomieszczenia różne min. socjalne, toalety, o pow. 10m2, 6m2, 8m2
W cenę najmu wliczone sa wszystkie koszta eksploatacyjne jedynie do czynszu należy doliczyć vat. Wymagana kaucja jeden miesiąc .
Całość klimatyzowana . Miejsca parkingowe na terenie posesji i przed budynkiem .
W części pomieszczeń wykładzina . Gotowe do wprowadzenia . Obiekt monitorowany i strzeżony .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).