Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 550 000 PLN
Powierzchnia
600 m2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Liczba pięter
1
Rok budowy
2015
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Do wykończenia
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek magazynowo-usługowo-biurowy o powierzchni 600m2 , położony w centralnej części Łomianek z bardzo dobrym dojazdem i wszystkimi mediami (prąd bez ograniczeń ) , położony na 1704 m2 działce. Obiekt dwu-kondygnacyjny , z dwoma klatkami schodowymi , pomieszczeniami biurowymi, na każdej z kondygnacji, do dowolnej aranżacji . Na każdym poziomie open-space ( ok. 150m2 ). Możliwy wjazd na teren posesji samochodów o dużym tonażu .
Obiekt nadaje się na dowolną działalność (magazyn, hurtownia,usługi produkcyjne, przedszkole,hotel, biura,handel itp.) , ponieważ wymaga wykończenia i dostosowania do wymagań potencjalnego nabywcy .

Teren objęty jest MPZP zakładajacym w tym miejscu działalność usługową oraz :
- powierzchnię zabudowy 60%
- wysokość zabudowy 12m
- intensywność zabudowy do 1,5
- pow. biologicznie czynna 25%

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA PRZEZ NABYWCĘ DODATKOWEGO , PODOBNEGO BUDYNKU NA SPRZEDAWANEJ NIERUCHOMOŚCI .

Agata Wrześniak
tel. 603 081 875
email. awrzesniak@liderhaus.pl

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).