Warszawa

Targówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
520 m2
Piętro
0

Opis nieruchomości

Trzykondygnacyjny budynek złożony z przystosowanych do prowadzenia produkcji spożywczej, zajmujących 2 poziomy piwnicę i parter o pow. 370m2 pomieszczeń. Piętro to niezależny lokal o pow ok 150m2 pod inne lub podobne usługi. Oddzielne wejścia do części zakładu oraz do części usługowej, rampa dostawcza. Parter i piętro doskonale nadają się na działalność handlową, medyczną, usługową lub inną.
Do wglądu operat szacunkowy. Sprzedaż całości w formie umowy dzierżawy(od gminy) i o zwrot nakładów - okazyjna cena 450tys zł/. Grunt w użytkowaniu wieczystym lokal dzierżawa do 2027r.
Istnieje możliwość nadbudowy jednej kondygnacji.

Doskonałe położenie przy jednej z głównych ulic, dobry dojazd.
Istnieje możliwość wynajmu.

Kontakt:
Magdalena Horodyska
730 900 366
mhorodyska@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).