Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 000 PLN
Powierzchnia
1 550 m2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
20
Stan budynku
Bardzo dobry
Pow. magazynowa
1000
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Budynek biurowy wraz z magazynem, położony w centrum Łomianek, doskonały dojazd, 3 bramy wjazdowe, instalacja alarmowa, monitoring. Działka o powierzchni 1550m2. Wjazd dla TIRów. Calość monitorowana, portiernia. Budynek podpiwniczony, piarter, piętro i poddasze użytkowe.
Budynek biurowy o powierzchni 550m2, magazyn 1000m2 + dodatkowe metry magazynu na antresoli.
Doskonały dojazd. Nieruchomość równiwż do wynajęcia od zaraz, cena do negocjacji.

Kontakt:

Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).