Lipków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
615 000 PLN
Powierzchnia działki
2 500 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
164
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Działka budowlana 2500m2 położona w miejscowości Lipków w gminie Stare Babice.
dojazd do działki ulicą asfaltową, 200m do Puszczy Kampinoskiej. Bardzo spokojna i cicha okolica, dobry dojazd do Warszawy.
Wymiary działki: 16x160m,
Wszystkie media są na działce: woda, kanalizacja, prąd, gaz.
Działka ogrodzona z małym drewnianym domkiem .
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Stare Babice działka przeznaczona na cele MN2-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
W najbliższym sąsiedztwie 300m osiedle Kampinos. W pobliżu sklep spożywczy, plac zabaw, zabytkowy park. Do najbliższego przystanku autobusowego 150m.

Miejsce godne polecenia i zamieszkania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).