Raciąż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Powierzchnia działki
29 200 m2

Opis nieruchomości

SIEDLISKO - MAJĄTEK ZIEMSKI Z PARKIEM.

80 KM OD WARSZAWY W POWIECIE PŁOŃSKIM. Powierzchnia całkowita 29,200 m2. Siedlisko jest uroczym parkiem krajobrazowym, posadowionym na wzgórzu z imponującym starodrzewem unikalnych gatunków. Szerokość wjazdowa od frontu to ponad 120 m. Siedlisko dworu idealnie nadaje się na reprezentacyjną rezydencję, pensjonat, SPA, siedlisko, dom wolno stojący, działalność gospodarczą z zakresu usług turystyki, hotelarstwa, rekreacji etc.. Na terenach rolniczych (przy dobrym projekcie istnieje możliwość uzyskania dotacji na działalność gospodarczą w gminach wiejskich). Można odbudować dwór wg. założeń projektowych starego dworu lub wg własnego projektu. Teren uporządkowany pod przyszłą budowę. Możliwość dokupienia sąsiednich terenów. Dojazd z Warszawy drogą krajową 7 w kierunku Gdańska.
OKAZJA STANIA SIĘ WŁAŚCICIELEM ORYGINALNEJ SIEDZIBY ZIEMIAŃSKIEJ W POBLIŻU WARSZAWY.

Kontakt:

Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).