Pruszków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działki o łącznej pow. 5315m2 :

- 2x1500m2,

- 1x1886m2,

- droga wew. 434m2 w której kazdy z nabywców dostaje udział .

W pobliżu wjazd na Autostradę Wolności ,
Działki objęte MPZP w którym przeznaczone są pod działalność usługową i/lub zabudowę jednorodzinną o następujących parametrach :

- wysokość zabudowy 12m w przypadku usług , 10m w przypadku zabudowy jednorodzinnej

- pow. biologicznie czynna 30%

- pow. zabudowy 40%

Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona w której jest prąd . Klasa gruntów IVa i IVb . Możliwy zakup całości lub poszczególnych działek osobno .
Na powyższych nieruchomościach można wybudować budynek biurowo-magazynowy o powierzchni ok. 4000m2 na dwóch kondygnacjach , lub na każdej z działek domy jednorodzinne .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).