Sadowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
320 000 PLN
Powierzchnia działki
765 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
32
Długość działki (mb.)
24
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Do sprzedaży dziaka o powierzchni 765m2 za (32mx24m) położona bezpośrednio przy uliczce osiedlowej , wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Media w drodze. Ładne,nowe sąsiedztwo.
W pobliżu: szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy (autobus bezpośrednio do metra). Działka ma idealne wymiary , ponadto jest dogodnie usytuowana względem kierunków świata . W niewielkiej odległości są tereny Puszczy Kampinoskiej. Spokojna i cicha okolica .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).