Wyględy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
253 260 PLN
Powierzchnia działki
1 407 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
52
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana w kształcie regularnego prostokąta około ( 27 x 52 m ) o powierzchni 1407 m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona przy szutrowej drodze osiedlowej,Działka nie jest zalesiona. Odległość od Warszawy ok. 15 km.
Przy działce media: światłowód (internet, tv, telefon)
Do przystanku komunikacji miejskiej linii 719 i 729 ok. 600 m. W sąsiedztwie nowo wybudowane domy.
Spokojna, cicha okolica w otulinie lasów Puszczy Kampinoskiej gwarantuje komfort zamieszkania.
Infrastruktura w okolicy: spożywcze sklepy osiedlowe, w odległości ok. 2 km przychodnia lekarska, apteka, żłobek, przedszkole, szkoła, poczta, kościół. Cena do niewielkiej negocjacji.
Znakomite połączenie natury z komfortem. Polecam, teraz w atrakcyjnej cenie!!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 20
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Kościół, Park, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Park/skwer, Las

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).