Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
77
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania nieruchomość położona w prestiżowej części Łomianek - Dąbrowie Rajskiej. Działka 2108 m2 zabudowana domem o powierzchni 168 m2 użytkowej wymagający remontu, kuchnia, pokój dzienny z wyjściem do ogrodu, trzy sypialnie, łazienka. W piwnicy znajduje się garaż oraz inne pomieszczenia gospodarcze. Drugą część domu stanowi pracownia składająca się z 3 pomieszczeń, pralni i wc.
Nieruchomość z olbrzymim potencjałem w przepięknym miejscu, ogród ze starodrzewem, reprezentacyjny podjazd, dom na wzgórzu, blisko przystanku i sklepu. Wokół zabudowa rezydencjonalna. Rejon szczególnie upodobany przez ludzi kultury i sztuki.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).